У магістраті відбувся відкритий конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління освіти

Конкурс на посаду

Головні новини за 12 жовтняНовини Львова, 12 жовтня 2011, 23:32 1073 0

Керувати освітою міста зголосилось лише два кандидати. Конкурс, немов, іспит. Усе як у школі чи університеті.

Суворі погляди членів екзаменаційної комісії від яких важко щось приховати та білети з питаннями.

“Це знання конституції знання закону про місцеве самоврядування та знання закону про запобігання корупції. і 4 та 5 питання це питання про спеціалізацію тобто про освіту”, - каже член конкурсної комісії Мирослав Гавриляк.

В аудиторії тиша. Претенденти складають тести. Екзаменатори перешіптуються. Про студентські шпаргалки тут навіть не думають.

“Ну на моїй пам’яті такого не було На такому рівні ніхто не використовує. Щиро скажу”, - каже член конкурсної комісії Мирослав Гавриляк.

Навчені гірким досвідом попереднього керівника управління освіти, чиновники з Ратуші вже заздалегідь вирішили перевірити чи справжні дипломи мають кандидати .

“Перед призначенням на посаду ми вже надіслали запити про підтвердження достовірності дипломів претендентів на посади начальника управління освіти. Запити скеровані і після проведення конкурсів ми ці запити долучимо. Будемо тримати в особових справах претендентів”, - каже секретар конкурсної комісії Оксана Блавацька.

Плітки про те, що у магістраті вже давно визначились з претендентом на посаду, а конкурс це лише замилювання очей - безпідставні - запевняє голова комісії.

“На превеликий жаль сьогодні є величезний брак кадрів є величезний брак кадрів у виконавчих органів влади, тому ми зацікавлені аби фахові та висококваліфіковані люди брали участь у конкурсах щоби вибрати переможця”, - каже голова конкурсної комісії Олег Синютка.

Одна з претенденток тестування пройшла швидше. Каже, питання були легкими. Утім переконана, міською освітою керувати буде важче. Але її це не лякає.
Після тестів, відбулась ще й співбесіда з кандидатами. За день-два члени комісії оголосять свій вердикт та запропонують кандидатуру - переможця на затвердження міському голові.


 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук