У Миколаївській області ВМС США почали будівництво командного центру для українського флоту

Будівництвом займається батальйон морської піхоти США, відомий як «Морські бджоли»

У місті Очаків Миколаївської області будівельні частини Військово-морських сил США почали будувати центр оперативного управління флотом для ВМС України. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ВМС США.

Будівництво центру є частиною програми військової підтримки України на 2018 рік. Як повідомляється, роботи почалися 25 липня 2017 року, до цього з початку року боку розробляли і погодили проектну документацію і питання логістики.

Будівництвом займається перший мобільний будівельний батальйон морської піхоти США (NMCB 1), так звані Seabees («Морські бджоли»).

«Наша здатність підтримати в максимальному ступені прагнення України до Європи має стратегічне значення. Результатом стане поліпшення інфраструктури приймаючої сторони, підвищення її обороноздатності, зміцнення наших відносин і нові можливості для організації навчання», — сказав представник Seabees молодший лейтенант Джейсон Макгі.

Морські центри управління оперативного рівня покликані забезпечити гнучке управління ВМС у всьому діапазоні військових дій. Вони надають військовому командуванню інструменти управління флотом і забезпечують прийняття критично важливих рішень в складних ситуаціях. У складі такого центру може бути розгорнуто командний пункт, який підтримує безпосередній зв'язок з кораблями під час навчань.

Надалі «Морські бджоли» планують збудувати в Очакові майстерні для технічного обслуговування суден та пункти пропуску по периметру бази.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук