У мікрорайоні Під Голоском почали будувати нову дорогу

Головні новини Львова 10.06Зореслава Губарь, 10 червня, 19:50 2

На вул. Малоголосківській у Львові почали розчищати ділянку, аби там збудувати дорогу та розвантажити рух. Нова дорога – одна із вимог мешканців, що купили квартири в цьому районі. Зараз мешканці не можуть спокійно виїхати із житлового масиву у час пік.

«Сама вирубка займе, я думаю, тиждень часу. Після того будемо робити поріг дороги, а тоді будемо вкладати дорогу», зазначив виконроб Олег Москалюк.

Та частина території, де незабаром проляже нова дорога це самовільні городи мешканців. Місцевий житель Михайло наразі будівництву радіє не сильно, адже роками тут дружина садила цибулю та картоплю.

«Для мене нова дорога добре і не добре, бо жінка ось посадила город, шкода праці», каже мешканець мікрорайону.

Втім земельна ділянка це власність міста, а дорога, яку будують, повинна розвантажити рух на Малоголосківській. Тож більшість мешканців новобудов таки радіють.

«Дорога обов'язково потрібна, бо тут в час пік корки. Скільки будинків і це всі їдуть-їдуть-їдуть, ні пройти, ні проїхати», розповів мешканець мікрорайону Мечислав.

Дорога матиме шість метрів завширшки та сто завдовжки. Ще подбають і про комфорт для пішоходів та велосипедистів.

«Сьогодні цей проект такого сполучення автомобільного, пішохідного, велоспедного, він буде корисним для всіх: як для мешканців багатоквартирної забудови, так і для мешканців однородинної забудови. Він розвантажить вузенькі вулички. Сьогодні на вулиці Малоголосківській дві машини ледве розминаються тому що хтось, наприклад, припаркувався. І таке сполучення вирішить всі такі катаклізми», зазначив начальник міського управління архітектури та урбаністики Антон Коломєйцев.

Цю дорогу роблять коштом одного із забудовників мікрорайону. Така ж домовленість і з іншими забудовниками кожен зобов'язався подбати про інфраструктуру. Коштом міста тут будуватимуть лише четвертину доріг.

План розвитку мікрорайону Під Голоско презентують через місяць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук