У Мін’юсті проти того, щоб електронні декларації чиновників могли читати всі охочі

Міністр юстиції допускає, що в закон про обов'язкове електронне декларування для чиновників можуть бути внесені зміни після того, як вони будуть узгоджені з експертами Європейської комісії, заявив міністр юстиції України Павло Петренко.

«Ця дискусія (про можливе внесення змін до закону) ведеться. Я про неї знаю. Вона йде в депутатських і експертних колах. Але будь-які зміни в закон повинні бути узгоджені з експертами Європейської комісії, вони повинні бути зваженими», – зазначив міністр в ефірі «5 каналу» у вівторок, 30 серпня.

На думку міністра, доступ до всієї інформації в декларації чиновника повинен бути у правоохоронних органів, але не слід її робити відкритою для всіх охочих з нею ознайомитися, оскільки таким чином можуть виникнути загрози для декларанта з боку зловмисників. Разом з тим міністр наголосив: «Ніякого звуження або ослаблення системи електронного декларування однозначно не буде».

Нагадаємо, експертна рада Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації має намір у середу, 31 серпня розглянути питання стосовно відповідності комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) та видачі атестату відповідності системи електронного декларування. Ця система запрацювала 15 серпня без відповідних сертифікатів, що спричинило критику з боку Євросоюзу та борців з корупцією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук