У Мін'юсті заявили, що Україна не винна Віктору Януковичу жодної копійки

У Мін'юсті заявили, що Україна не винна Віктору Януковичу жодної копійки

Наразі не існує жодних рішень європейських судів щодо стягнення будь-яких коштів з України на користь екс-президента Віктора Януковича або його родини. Про це йдеться в заяві Міністерства юстиції України, опублікованій на його сайті у п’ятницю.

«При цьому заяви адвокатів Януковича про нібито стягнення з України коштів на користь екс-президента є ні чим іншим як маніпуляцією громадською думкою», – заявили у Мін’юсті.

Дійсно, 15 березня 2016 року представники Януковича та його синів подали до загального суду Європейського союзу клопотання про визначення розміру юридичних витрат, що підлягають відшкодуванню за наслідками подання Україною заяв про вступ у справи про оскарження Януковичами застосованих до них санкцій ЄС.

«Проте, зазначені заяви наразі не розглянуті», – підкреслили в Мін’юсті.

«Відповідно, повідомлення про те, що певний суд у Європейському Союзі нібито зобов’язав Україну відшкодувати позовні витрати в сумі 6 млн. 378,4 тис. грн екс-президенту Віктору Януковичу і його родині у справі щодо оскарження введених проти них Євросоюзом майнових санкцій повністю не відповідає дійсності», – йдеться в повідомленні.

У міністерстві наголосили, що наразі Януковичем не доведено перед судом ні факту понесення ним витрат у зв’язку з поданням заяв України про підтримку застосованих проти нього санкцій ЄС, ні сум таких витрат.

«Україна не може бути зобов’язана сплачувати жодні кошти на користь Януковича та його родини і має достатньо правових інструментів для доведення цієї позиції у будь-яких судових установах», – підкреслили в Мін’юсті.

Там вважають, що представники Януковича заявляють астрономічні суми гонорарів за нібито роботу, пов’язану з поданням Україною заяв про вступ у справи про оскарження Януковичами застосованих до них санкцій ЄС, виключно з метою маніпуляції громадською думкою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейський суд зобов’язав Україну компенсувати родині Януковичу юридичні витрати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук