У місті і далі діють Інтерактивні клуби та букмекерські контори

Заборонені, але працюють

Головні новини за 12 жовтняНовини Львова, 12 жовтня 2011, 23:34 1626 0

Нашій знімальній групі без клопотів вдалось не лише зафіксувати порушення на камеру, а й самим випробувати вдачу.

Гральний бізнес в Україні Верховна рада заборонила У травні 2009-го. Втім, власники автоматів знайшли вихід. замінили одноруких бандитів на комп’ютери в інтерактивних клубах. Однак за 2 роки заборонили і віртуальні ігри. В кримінальному кодексі з’явилася стаття, яка передбачає покарання за такий бізнес. Виявляти інтерактивні клуби мала б міліція , яка отримала додаткові повноваження.

“Добавив слова, які реально не дозволяли правоохоронцям притягати осіб до відповідальності. А саме незалежно від місця знаходження сервера, тобто інтерактивний клуб в якому фактично надавався доступ до Інтернету. Жодного сервера на місці вони не мали, і виявити, і довести що саме відбувається гра саме в цьому закладі було не можливо”, - каже юрист Олег Мицик.

Втім, попри усі заборони інтерактивні клуби та букмекерські контори і далі працюють. Спочатку нашій знімальній групі вдалось зробити ставку на футбольний матч в одній з букмекерських контор.

“Щойно попри всі заборони в букмекерській конторі ми поставили на те, що збірна України переможе збірну Естонії. Якщо нам пощастить, наш виграш складатиме 60 гривень”, - каже журналіст Артем Лисак.

Потому ми попрямували до інтерактивного клубу, що на вулиці Широкій . Без клопотів заплатили 25 гривень та програли їх на віртуальних симуляторах.

“Отже щойно наша група зайшла в інтерактивний клуб одразу ж виключили всі комп’ютери, адміністратори сховались за дверима. Ніхто з нами говорити не хоче”, - каже журналіст Артем Лисак.

Втім наших доказів для порушення кримінальної справи замало - пояснюють місцеві міліціянти.

“Те що ви зафіксували, то звичайно добре, але згідно чинного законодавства воно має фіксуватись зовсім трошки по-іншому. Відповідно проводяться рейди і мають проводитись певні заходи даних порушень. Чому ж вони існують. Ну дозвіл на відкриття інтерактивних клубів міліція не надає”, - каже речник обласної міліції Денис Харчук.

У Львові за останні місяці міліція зробила десятки рейдів. Порушили двадцять сім кримінальних справ. Однак судове рішення було лише щодо 5 випадків.


 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук