У номінації «Львів продовольчий» перемогла компанія «Барком» ТМ «Родинна ковбаска»

Суспільствореклама, 31 жовтня 2017, 11:52 621 0

У Львові відбувся конкурс «Обличчя міста – 2017» від Торгово-промислової палати. У ньому взяли участь понад 30 компаній. Змагалися у 15 номінаціях. Цьогоріч титул «Львів продовольчий» вибороло підприємство «Барком» «Родинна ковбаска».

«Стараємося повністю задовольнити якісною сировиною і якісним вибором. У нас в планах – модернізація наших магазинів, покращення культури обслуговування, і, безумовно, збільшення й нарощення наших потужностей», – розповів співвласник ТзОВ «Барком» ТМ «Родинна ковбаска» Олександр Баворовський.

Радіють успіхам марки і у Львівській торгово-промисловій палаті.

«Дуже приємно, що ця компанія не зупинилася, а вона розвивається, вона впроваджує інноваційні процеси в своє виробництво, вони розширюють географію збуту свого товару. І це, звичайно, вже такий бренд, який знаковий для нашого міста», – сказав Дмитро Афтанас, президент Львівської торгово-промислової палати.

У команді торгової марки впевнені: успіх на конкурсі та загалом в Україні – це перш за все вибір споживачів.

«Наша компанія вже вчетверте отримує цю нагороду, ми дякуємо нашим мешканцям за те, що вони нас знову обирають», – поділився Олександр Баворовський, співвласник ТзОВ «Барком» ТМ «Родинна ковбаска».

Тож компанія «Барком» (торгова марка «Родинна ковбаска») і надалі розширюватиме мережу продуктів для родинного столу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук