У пошуках Немо
Суспільство

У пошуках Немо

7 собак чекають на своїх нових господарів у Львові

Орися Шиян, 22 липня 0

ZAXID.NET разом з ЛКП «Лев» у рубриці «Собака з притулку» розповідає про безпритульних тварин, яких можна забрати собі додому. У цій підбірці ми познайомимо вас з 7 собаками, які шукають свій дім.

Тері, 1 рік. Місце відлову: вул. Володимира Великого. Маленька і зовсім молоденька собачка з поглядом втомленої дорослої. Лагідна, чуйна, хоче мати друзів, заглядає в обличчя людям, ніби вибирає собі господаря.

Старк, 6 років. Місце відлову: вул. Януша. Легкий, приємний у спілкуванні хлопчик. Приїхав на ревакцинацію. Вміє давати лапу, гуляє на повідку і є загальним улюбленцем.

Олді, 10 років. Місце відлову: вул. Хмельницького. Тихий, спокійний, дорослий пес.

Джуля, 4 роки. Місце відлову: вул. Куліша. У собачки померла господиня, а її родичі не захотіли взяти тварину до себе. Тому вона чекає на нового господаря.

Немо, 5 місяців. Місце відлову: вул. Хмельницького. Пережив ДТП, хоча ветеринари обіцяють, що ходити і радіти життю буде.

Геллерт, 11 років. Місце відлову: вул. Пекарська. Поважного віку собака, однак з чудовим характером. Ніжний, делікатний, вихований, мабуть, був домашнім.

Венді, 1 рік. Місце відлову: вул. Хмельницького. Жвава, дзвінка, делікатна дівчинка. Має темперамент і зовнішність лайки.

Нагадаємо, що ЛКП «Лев» працює щодня, без вихідних, з 8:00 до 20:00 на вул. Промисловій, 56 у Львові. Контактний телефон (068) 535-45-45.

фото Ірини Шелест

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук