У повітрі біля Грибовицького сміттєзвалища не виявили шкідливих речовин

СуспільствоН.Т., 8 червня 20160

У повітрі поблизу Грибовицького сміттєзвалища не виявили перевищення шкідливих речовин. Про це повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі Держсанепідемслужби України.

Експерти Держсанепідемслужби вранці 8 червня взяли проби повітря у Малехові, Великих Грибовичах та на вул. Дж. Ленона у Львові. Результати їх дослідження показують, що перевищень гранично допустимих концентратів двоокису азоту, сірчистого ангідриду, вуглецю оксиду, фенолу та формальдегіду не виявлено.

Також у Держсанепідемслужбі повідомили, що поблизу Грибовицького сміттєзвалища зберігається нормальний для області радіаційний фон.

Окрім Держсанепідемслужби для проведення аналізів на Грибовицьке сміттєзвалище сьогодні вранці виїхали також фахівці Державної екологічної інспекції та комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» Львівської міськради.

За словами керівника хімічної лабораторії «Адміністративно-технічного управління» ЛМР Ігоря Гуменного, попередні результати аналізу повітря перевищень не показали.

«Ми брали проби у трьох точках: перша – при в’їзді на полігон, друга – в Грибовичах на вул. Івана Франка, поблизу максимально наближеного до джерела горіння будинку, і третя – на межі Львова, на вул. Щурата, 27. Перевіряли наявність таких речовин, як оксид вуглецю, оксид азоту, діоксин сірки, аміак, сірководень, сірчана кислота та пил неорганічний. Попередні результати аналізу перевищень допустимих норм не показали», – повідомив Ігор Гуменний.

Також експерти «Адміністративно-технічного управління» відібрали для аналізу проби води, однак попередні результати цього дослідження будуть відомі упродовж завтрашнього дня.

Зазначимо, що у вівторок 7 червня на сміттєзвалищі знову спалахнула пожежа, дим із Грибович був помітний у кількох районах Львова. Начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич закликав львів'ян не панікувати, оскільки серйозної загрози їх здоров'ю немає.

ZAXID.NET веде онлайн-трансляцію операції із гасіння пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук