У п’ятницю поляки передадуть в Гаазький суд матеріали про злочини Росії на Донбасі

Заступник голови комісії нижньої палати парламенту Польщі у закордонних справах Малгожата Госєвська передасть 22 квітня до Міжнародного кримінального суду в Гаазі доповідь про злочини Росії на Донбасі в 2014 році.

«Зараз відбуваю до Гааги. На завтра призначено термін (подачі рапорту). Сподіваюся, що все буде гаразд», – заявила Госєвська в коментарі Укрінформу.

Вона наголосила, що нещодавні презентації доповіді про злочини Росії на Донбасі в Європарламенті, а також у Верховній Раді викликали значний резонанс, зокрема у Росії.

«Презентація звіту у Брюсселі викликала резонанс в Росії. Вони дуже серйозно сприйняли цей документ, їх це вразило, адже такі свідчення не можуть не вразити», – сказала вона.

Польський політик також наголосила: резонанс навколо цього документу призвів до того, що чергові жертви російських злочинів готові свідчити і розповідати про те, що з ними відбувалося на окупованій території.

«Чергові люди готові говорити, навіть не приховуючи своїх імен та прізвищ. Вони визнали, що наша праця має сенс і хочуть, аби вона й надалі тривала», – констатувала Госєвська.

За її словами, ця доповідь має відкриту форму, тобто до неї можна додавати нові свідчення.

«Ми готові документувати злочини з 2015 року й ті новіші, оскільки війна триває і значна частина громадян України й надалі перебувають в неволі, і треба боротися за них, вивчати умови, в яких вони перебувають», – наголосила вона.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук