У Росії біженцям спростили процедуру отримання посвідки на постійне проживання

СвітОксана Руда, 2 травня 20164020

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав закон, що спрощує процедуру отримання посвідки на постійне проживання в Росії для біженців з інших країн. Відповідний документ оприлюднено 1 травня на офіційному порталі правової інформації.

Документ набирає чинності через 10 днів після його офіційного опублікування і вносить зміни до статті 8 Федерального закону «Про правове становище іноземних громадян у Російській Федерації».

Отримати вид на проживання в Росії в спрощеному порядку зможуть іноземні громадяни та члени їх сімей, які прибули на російську територію масово і в екстреному порядку, отримали в Росії статус біженця або притулок, а також стали учасниками державної програми зі сприяння добровільному переселенню до Росії співвітчизників, які проживають за кордоном

У неділю, 1 травня, Путін підписав в цілому 21 закон, які раніше прийняла Державна дума і схвалила Рада Федерації. Зокрема, він підписав федеральний закон, що встановлює кримінальну відповідальність за незаконне залучення коштів пайовиків при будівництві багатоквартирних будинків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук