У Росії пройшли таємні навчання новоствореної Нацгвардії з розгону «московського майдану»

СвітАндрій Стець, 8 квітня 20160
Нацгвардія РФ імітує розгін «московського майдану»

У мережі з'явилося відео таємних навчань Національної гвардії Росії, на якому силовики відпрацьовують прийоми розгону імовірного «московського майдану». Відеозапис зявився на відеоканалі руху «Открытая Россия», заснованого опозиціонером та екс-головою ЮКОСа Михайлом Ходорковським.

«Кореспондент «Открытой России» став ненавмисним свідком навчальних боїв неподалік від Люберців. Сотні омонівців, бійців внутрішніх військ і співробітників поліції імітували розгін «московського майдану». Як новостворена Нацгвардія буде боротися з масовими протестами?», - йдеться у повідомленні.

Відео «Открытой России»

Додамо, що 5 квітня президент Росії Володимир Путін оголосив про створення  РФ Національної гвардії на базі Внутрішніх військ МВС.

При цьому прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що створення Нацгвардії не пов'язано з майбутніми виборами.

Військовослужбовцям Нацгвардії буде дозволено застосовувати фізичну силу, в тому числі бойові прийоми боротьби, і спеціальні засоби для розгону демонстрацій.

Національна гвардія РФ має право застосовувати вогнепальну зброю без попередження, якщо зволікання може коштувати життя військовослужбовцю або кому-небудь з громадян поблизу.

Також Нагцвардія в екстрених випадках, наприклад, для відбиття нападу або для звільнення заручників, може використовувати водомети і бронемашини.

При проведенні контртерористичної операції Нацгвардія РФ зможе обмежувати рух транспорту і пішоходів, вилучати і використовувати автомобілі, затримувати громадян, які порушили правила комендантської години.

Гвардію очолив колишній охоронець президента РФ. Чисельність і дислокацію військ національної гвардії визначає сам Путін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук