У школах Львівщини проходить конкурс фінансової грамотності

Фінансова грамотність

Головні новини за 19 березняНовини Львова, 19 березня 2012, 23:39 990 0

Львівська школа "Софія". Десятикласники тут мають ще один предмет - фінансова грамотність. Тема чергового уроку - валюта.

Ні оцінок, ні контрольних робіт нема. Та учні, подолавши половину курсу, вже можуть пригадати найцікавіше. Цей предмет новий і для вчителів. Пані Богдана - вчитель з географії - після тижневих курсів взялася вчити дітей основ фінансової грамотності. На її думку, інформація з підручника придалася б і дорослим.

Навчити дітей правильно поводитись з грошима, які стануть для них доступними вже за кілька років - так формулює завдання предмету керівник школи.
Дві третини українців, які користуються фінансовими послугами, насправді не завжди рахують гроші із вигодою для себе чи знають про свої фінансові права - результат минулорічного соцдослідження. Його провела американська агенція USAD. Спільно з НБУ вони й вирішили - з цим треба щось робити, і починати варто з дітей.

Статус "рекомендовано Міністерством освіти" для шкільної фінансової грамотності означає - із вересня цей курс може з’явитись у будь-якій українській школі - якщо цього захочуть у самому навчальному закладі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук