У Сколе родичам героя Небесної Сотні та воякам АТО не дають земельних ділянок

Головні Новини за 28 листопадаІрина Папірник, 28 листопада 2014, 18:32 1676 0

У червні місяці Держземагенство України видало розпорядження, за яким кожна територіальна громада мала підшукати і надати відповідну ділянку учасникам АТО та родинам героїв Небесної Сотні. Відтоді у Сколе триває конфлікт. 

На землю від міста претендує 12 вояків АТО. П'ятеро з них вже написали заяви до мерії. Серед них і чоловік Ірини Стовби, який вже 5-й місяць захищає кордон України поблизу Луганська.

«Вони хочуть, так як я зрозуміла, ще чекати закінчення війни, чи вони справді там були, чи вони не були. Ну, це такі відмовки», - розповіла пані Ірина.

У Сколе є лише дві ділянки, де могли б виділити паї під будівництво. У міській раді депутати пропонують ділянку на вулиці Франка. Втім мер міста Володимир Москаль таку пропозицію депутатів ветує, через те, що на цьому шматку землі начебто в майбутньому мають бути збудовані багатоповерхівки.

«Ця ділянка поки що є вільною. Тут є городи. Люди їх засаджують. Там є частина самовільної забудови, але на неї не розроблялося ніякої документації», - розповів керівник відділу містобудування та архітектури Сколівської РДА Олег Кончевич.

Втім на незаконне будівництво вздовж ріки Опір у мерії чомусь очі закривають і пропонують іншу ділянку на вулиці братів Вільшинських, на якій колись було розташоване військове містечко. Однак депутати міської ради категорично проти. Хоча погоджуються, що ділянка хороша, але паювати її для вояків АТО та родини Олега Ушневича не будуть, бо мер начебто має на неї свої інтереси.

«Міський голова, не порадившись з депутатами, зібрав у своїх людей гроші. Зібравши у кожного від 30 тисяч гривень до 80 тисяч гривень, дав свій список ділянки», - розповів депутат Сколівської міської ради Олег Супрун.

Ситуацію міг би прояснити мер міста, але часу для журналістів чиновник не знайшов. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук