У спаленому в Харкові приміщенні була розташована студія, яка розробила логотип «Ніколи знову»

У вогні також постраждали роботи одного із найвідоміших графіків України

У спаленому в Харкові приміщенні була розташована студія, яка розробила логотип «Ніколи знову»
Розроблений студією логотип «Ніколи знову»

У приміщенні житлового будинку в Харкові, у який в ніч на 7 жовтня кинули «коктейль Молотова», була розташована дизайн-студія 3Z Studio, яка розробила логотип у вигляді червоного маку для соціальної акції «Ніколи знову».

«Сьогодні вночі приміщення нашої студії в Харкові було спалене «молотовим» через вікно, чітко і швидко. Добре, що тієї ночі ніхто там не спав, як це часто бувало», – мовиться в повідомленні студії на Facebook. 

Фото з Facebook 3Z Studio

«Ніхто з тих, хто там працює, не має якихось комерційних чи особистих конфліктів такого масштабу, єдиний хоч скількись логічний ґрунт для такого нападу – наша «дизайн-волонтерська» діяльність», – наголосили представники студії і додали, що «є факти, що це не була проста «хуліганка».

У цьому ж приміщенні знаходиться майстерня Павла Макова, одного із найвідоміших та найдорожчих художників-графіків України. Маков є членом Королівського товариства живописців та графіків Великої Британі та членом-кореспондентом Академії мистецтв України. Наскільки сильно постраждали його роботи, наразі невідомо.

Нагадаємо, в ГУМВС України у Харківській області сьогодні повідомили, що у вікно житлового будинку на вулиці Ольмінського, 16 у Харкові невідомі кинули «коктейль Молотова».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук