У справі лікаря-хабарника з Городка з’явився свідок

Головні новини Львова 07.10Ольга Зеліско, 7 жовтня 2015, 14:24 2168 0

У справі головного лікаря Городоцької лікарні Павла Фалинського, якого затримали на хабарі у тисячу доларів, з'явились нові докази. У Яворівському суді заслухали свідка.

Лікар-стоматолог Ярослав Гринчишин розповів, що за працевлаштування у Городоцьку лікарню головний лікар Павло Фалинський вимагав «дати на лапу».

«Йшла мова про перевід мене до Городка, бо там звільнилось місце, лікар планував іти на пенсію. Фалинський вимагав за це в моєї мами додаткової доплати. Рахунок першої суми не пам'ятаю. На рахунок другої – це десь тисяча доларів. Як мені відомо, зараз на тому місці працює дочка головного лікаря», – розповів свідок.

Після таких свідчень на суді підозрюваний головний лікар помітно нервував. До того ж прокурор попросив продовжити домашній арешт та відсторонити від посади медика ще на два місяці.

«Вважаємо, що перебуваючи на посаді Павло Фалинський буде мати змогу впливати на свідків даного кримінального провадження», – аргументував прокурор Юрій Пришляк.

Адвокат разом із підозрюваним не погодився на такі запобіжні заходи.

«Фалинський своєю поведінкою довів, що він не уникає суду, він постійно з'являється за першим викликом. Він має постійне місце проживання», – запевнив адвокат Ярослав Яцишин.

«На рахунок відсторонення від роботи я ніякого впливу не маю, взагалі не спілкуюсь по телефону зі свідками. І взагалі впливати я ні на що не можу», – пояснив Павло Фалинський.

Після нарадчої кімнати суддя Яворівського суду Богдан Тесля продовжив Фалинському домашній арешт на 2 місяці та відсторонив від посади головного лікаря і надалі.

На наступне судове засідання прокурор пообіцяв надати нові докази обвинувачення.

До слова, розгляд справи у Яворівському судді нарешті відбувся після піврічної тяганини та трьох самовідводів суддів.

Спочатку від справи відмовились судді Городоцького району. Далі справу передали до Яворова. Суддя, який розглядав справу, Михайло Воробель також попався на спробі підкупу. Далі наступний суддя Наталія Швед взяла самовідвід через дружні стосунки з адвокатом підсудного.

Нагадаємо, головний лікар Городоцької лікарні Павло Фалинський погорів на хабарі $1000 у квітні цього року за сприяння у працевлаштуванні. Хабарнику загрожує позбавлення волі від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук