У США закриють найбільшу у світі в’язницю на 10 тис. в'язнів

Натомість побудують чотири нові, але менші

У США закриють найбільшу у світі в’язницю на 10 тис. в'язнів
У США вирішили закрити найбільшу у світі в’язницю

Влада Нью-Йорка затвердила план закриття найбільшої в'язниці у світі – «Райкерс». Тюрма припинить функціонувати через численні порушення та службові зловживання. Натомість до 2026 року зведуть 4 менших в’язниці, – повідомляє видання The New York Times.

Міська рада Нью-Йорка схвалила розгорнутий план і виділила 8 млрд доларів на закриття проблемного в'язничного комплексу та заміну його чотирма меншими в'язницями до 2026 року.

Закрити в’язницю вирішили через систематичне жорстоке поводження з ув’язненими, погане управління та інші порушення.

Виправний заклад «Райкерс» розташований на однойменному острові в протоці Іст-Рівер. Побудували його ще в 1932 році. Тюрма здатна вмістити 10 тисяч ув'язнених.

На острові розташовані десять окремих в'язниць, а в тюремний комплекс, окрім приміщень для утримання в'язнів, входять школи, ігрові майданчики, каплиці, магазини, перукарні, спортзали, хлібопекарня, електростанція, автобусний парк і навіть автомийки.

З 1970-х до грудня 2005 року у в’язниці функціонували окремі блоки для ув'язнених з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, але їх ліквідувати, щоб «посилити безпеку».

Відповідно до уваленого плану замість «Райкерсу» зведуть чотири нові, але менших в'язниці. Їх збудують у 4 із 5 округів міста: Брукліні, Бронксі, Квінсі та Манхеттені.

Зазначається, що мешканці згаданих округів побоюються за свою безпеку через можливу появу нових в’язниць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук