У центрі Львова відкрили символічну лавочку співпраці України та Німеччини

СуспільствоОльга Перехрест, 15 листопада 201710728
Символічну лавочку зробили у кольорах прапорів двох країн

У середу, 15 листопада, на площі Ринок відкрили символічну лавочку, присвячену 25-річчю дипломатичної співпраці України та Німеччини. Новий мистецький об’єкт міста встановили неподалік входу до ЦНАПу.

Участь у заході взяли представники міської та обласної влади, а також Почесний консул Федеративної Республіки Німеччина у Львові.

«Цими днями ми святкуємо Тиждень Німеччини в Україні. Цьогоріч фестиваль проходить під знаком великого ювілею, адже ми відзначаємо 25 років дипломатичних відносин між Німеччиною й Україною. Історики назвали Львів точкою перетину багатьох світів і ця лавочка також має стати такою точкою. Ця лавочка має бути запрошенням, щоб люди починали один з одним розмову, ця лава має бути місцем, де зустрічаються і обмінюються думками Львів і його гості. Цей мистецький об’єкт є символом успішної і сповненої довірою співпраці, яка є між нашими країнами», - зазначив Матіас Конрад, керівник відділу культури Посольства Німеччини в Україні.

Як символ спільної співпраці, допомоги та підтримки зі сторони Німеччини, була створена мистецька лавочка у кольорах прапорів країн.

Участь у відкритті взяли представники міста та посольства Німеччини (фото Олександра Мазуренка, прес-служба ЛМР)

Нагадаємо, в рамках щорічних тижнів Німеччини в Україні відзначається 25-та річниця встановлення дипломатичних відносин між Німеччиною та Україною.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук