У Великих Грибовичах на базі школи відкрили дитсадок на 30 місць

У п’ятницю, 3 серпня, у селі Великі Грибовичі, що на Жовківщині, відкрили новий ДНЗ на базі загальноосвітньої школи I-III ступенів. Зараз у садку є одна група, що працюватиме за 9-годинним графіком. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Наразі ДНЗ відвідує 25 дітей. Роботи із облаштування дошкільного закладу тривали протягом трьох років. Вартість проекту становить 420,9 тис. грн – це кошти обласного, районного та місцевого бюджетів.

Фото прес-служби ЛОДА

Грибовицький дитсадок працює від травня, але досі діти займались тут лише вранці. Адже робочий день тривав з 9:00 до 13:00. Роботи із облаштування дошкільного закладу тривали протягом трьох років ‒ 2015-2018 рр. Тут є одна ігрова кімната, туалет, роздягальня і спальня. Облаштувати приміщення колишнього танцювального гуртка допомагали батьки дошкільнят. А місцева мешканка-художниця розмалювала стіни кімнат.

«Із травня наш садок працював за 4-годинним графіком, а від сьогодні починаємо повноцінну роботу. У планах відкрити ще одну групу теж на 30 дітей, оскільки зараз є група для дітей 5-6 років. Тому є попит від батьків для створення молодшої групи. Найближчі садочки, у які доводилось відвозити дітей, - у Дублянах та Львові», - розповіла завідувач садка Марія Слюсарчук.

Загалом у садку працює 8 людей ‒ один вихователь, завідувач, бухгалтер, медсестра, кухар, підсобний працівник та помічник вихователя.

Водночас місцевий мешканець Ігор Залуцький, який перевів у цей садочок свою дочку Софію, розповів, що близько двох років доводилось відвідувати Дублянський дошкільний заклад, який розташований за 4 км, оскільки у рідному селі не було.

У садку зараз лише 25 дітей, тож тут працює лише одна вихователька. Для Орисі це перший досвід такої роботи. Зізнається, найскладніше було допомогти дітям звикнути до правил і розпорядку дня. Вихователька старшої групи Орися Остапівна розповіла те, що буде навчати лише дітей в ігровому стилі, аби їм було цікаво.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук