В громадському транспорті Вроцлава ввели обслуговування українською мовою

СвітАндрій Стець, 10 квітня 20186692
В громадському транспорті Вроцлава ввели обслуговування українською мовою
Українську мову в квиткові термінали міського транспорту було введено також у Познані

У терміналах для купівлі проїзних квитків та компостерах громадського транспорту Вроцлава ввели автоматичне обслуговування українською мовою. Про це повідомляє сайт «ПРОстір».

Таким чином міське підприємство транспорту «Wrocław» вирішило підтримати українців, які живуть, працюють та навчаються у столиці Нижньої Силезії.

Як повідомляється, наразі у Вроцлаві встановлено 154 нові стаціонарні квиткові термінали. Крім цього, у міському транспорті є майже 3 тисячі компостерів з функцією придбання проїзного квитка у трамваях і автобусах. Досі вони мали три мовні версії: польську, англійську та німецьку.

Нову мову у квиткових терміналах ввела компанія Mennica Polska, яка відповідає за продаж квитків у Вроцлаві. За різними підрахунками, у Вроцлаві до 10% населення міста можуть складати громадяни України.

До слова, як пише польський транспортний портал «TransportPubliczny» раніше українську мову в квиткові термінали міського транспорту було введено також у Познані.

«З 30 березня ви можете скористатись послугою українською мовою на стаціонарних телефонах, це п'ята мова, після польської, англійської, французької та німецької», – йдеться у повідомленні управління Познанського громадського транспорту.

Як інформував ZAXID.NET, кожен десятий мешканець польського Вроцлава є українцем. За даними звіту «Дослідження Вроцлава» та Управління статистики у місті проживає від 51 до 64 тис. українців. Українців у Вроцлаві і загалом у Нижньосілезькому воєводстві приваблюють, передусім, кращі умови праці та вища, ніж в Україні зарплатня. За даними статистичних відомств, у цей польський регіон минулоріч на роботу приїхали майже 120 тис. українців, з них 62 тис. знайшли роботу у Вроцлаві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук