У Золочівському районі створять новий заповідник

СуспільствоОрися Шиян, 9 березня 20175650

На Львівщині створять ще один об'єкт природно-заповідного фонду. У селі Підлипці Золочівського району буде комплексна пам’ятка природи місцевого значення «Гора Кузяріна». Про це повідомив департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

На цій території виявили шість видів рослин, занесених до Червоної книги України, та 5 видів регіонально-рідкісних, які потребують охорони у межах Львівщини. Також там росте 59 видів рідкісних судинних рослин.

Крім того, при обстеженні на території виявили перебування махаона, який теж є в Червоній книзі України, та деркача, який занесений в Європейський червоний список тварин і рослин, що перебувають під загрозою зникнення.

«Створення пам’ятки природи дозволить зберегти особливий ландшафт та унікальні ценози степових схилів західного Поділля. Також це буде мати водоохоронне та ґрунтозахисне значення, адже неподалік є свердловина забору питної води для Львова», ― пояснили у департаменті екології.

Створення пам’ятки вже погодила Підлипецька сільська рада, головне управління Держгеокадастру у Львівській області та Золочівська райдержадміністрація. Її площа становитиме близько 4 га.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук