Учасники із 25 країн з’їхались на Міжнародний економічний форум

Економічний форум

Головні новини за 14 жовтняНовини Львова, 14 жовтня 2011, 22:32 973 0

Понад 600 учасників із 25 країн світу з’їхались на 11 Міжнародний економічний форум. Статус “українського Давосу” мала забезпечити урядова присутність.

Понад 600 учасників із 25 країн світу з’їхались на 11 Міжнародний економічний форум. Статус “українського Давосу” мала забезпечити урядова присутність.

Запрошували Прем’єр-міністра, та приїхав його заступник - Сергій Тігіпко. Для урядовця день почався з екскурсії львівськими автобусами. Місцева техніка Тігіпкові сподобалась, особливо - ціною.

“Те, що тут 90% українського, і те, що все це набагато дешевше, ніж європейське, практично вдвічі - оце, як мені здається, дуже важливо”, - сказав віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко.

Перейшовши до зали засідань, пан Тігіпко заявив: уряд намагається домовитись з Росією про дешевший газ, бо не хоче піднімати тарифів для населення.

Форум у Трускавці традиційно є майданчиком для спілкування бізнесу - і між собою, і з владою.

“Ми розраховуємо, як місто, на те, що цей форум є певним інструментом просування, надання інформації, переконання інвесторів, що сюди треба приходити, тут можна робити бізнес, заробляти з користю для всіх”, - сказав начальник міського управління зовнішньоекономічних зв’язків Сергій Кіраль.

“Наш досвід є доказом того, що тут є вражаючі можливості для розвитку. Я буду заохочувати всіх західних інвесторів, аби вони принаймні приїхали сюди подивитись”, - каже генеральний директор торгівельної мережі Майкл Гаррісон.

Один з гостей форуму - Харківський губернатор. Михайло Добкін каже - приїхав не на переговори, а просто представити свою область та з великої дружби.

“Ми відкриті одне для одного і готові поділитись своїми можливостями, і нам цікаво, чого зуміли досягнути в економіці наші друзі із Львівської області”, - сказав голова Харківської обласної держадміністрації Михайло Добкін.

Місто-господар форуму - Трускавець - отримує від цього іміджеву користь. І водночас - представить власні чотири інвестиційні проекти.

“Це проекти в інфраструктуру міста. Оскільки в нас база лікувальна і готельна потужна достатньо, в нас ще є деякий недолік в інфраструктурі. Тобто спортивно-розважальний напрямок для нас дуже важливий”, - сказав перший заступник міського голови Трускавця Юрій Яворський.

Організатори форуму та самі інвестори кажуть - користь від таких зібрань не можна порахувати у гривнях, адже після кожного форуму частину ідей втілюють в реальні проекти.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук