Угоду про асоціацію України з ЄС доведеться змінити, – Шимків

В Адміністрації президента України (АПУ) допустили внесення змін в угоду про асоціацію (УА) України з ЄС, заявив під час брифінгу за результатами засідання Ради реформ заступник голови АПУ Дмитро Шимків.

«До 1 січня 2016 року необхідно визначитися, чи ми наближаємося до норм законодавства, які були підписані на момент угоди, або оновлюємо їх у відповідності з прогресом, який відбувається в ЄС. Річ у тім, що коли підписувалася і готувалася операція, маркером в угоді було законодавство, яке на той момент було в ЄС. Воно змінилося за цей час. Тому в деяких питаннях зміни досить змістовні. Тому є питання, які треба врегулювати щодо прийняття, можливо, змін в угоду, які б визначали, що ми орієнтуємося на останнє законодавство ЄС, а не на те, яке було підписано на момент підписання угоди», – заявив Шимків, якого цитує РБК-Україна.

Він також заявив, що два відомства – Державне агентство з питань енергоефективності та енергозбереження та Державна служба гірничого нагляду і промислової безпеки України – досі не затвердили своїх планів імплементації Угоди про асоціацію з ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук