Україна і Білорусь обговорили завершення облаштування державного кордону

Україна і Білорусь обговорили завершення облаштування державного кордону

Президент України Петро Порошенко і міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей на зустрічі в Києві домовилися облаштувати державний кордон між Україною та Білоруссю. Про це повідомили у прес-службі президента України.

«Співрозмовники відзначили важливість завершення облаштування українсько-білоруського кордону у відповідності з кращими світовими стандартами», - зазначено у повідомленні.

Сторони також відзначили доцільність активізації торговельно-економічних відносин за рахунок розширення співробітництва у машинобудуванні, енергетиці, агропромисловому комплексі та транспортній сфері.

Порошенко висловив зацікавленість України в розвитку мережі навчальних закладів з метою створення сприятливих можливостей для вивчення української мови в районах компактного проживання етнічних українців у Білорусі.

На зустрічі також обговорювали питання організації спільних культурних заходів з нагоди 345-річчя автора першої Конституції України гетьмана Пилипа Орлика, який народився на території сучасної Мінської області.

«Білоруський міністр подякував президенту України за сприяння у відновленні конструктивного діалогу Білорусі з Європейським Союзом», - повідомили у прес-службі українського президента.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук