Україна відкриває контрольні пункти пропуску на Донбасі

У штабі операції Об'єднаних сил повідомили, хто зможе пройти лінію розмежування без самоізоляції

Контрольно-пропускні пункти в'їзду і виїзду на Донбасі відкриваються з 10 червня згідно з ослабленням карантину. Про це заявив прес-офіцер Державної прикордонної служби у складі ОС Ігор Лизогуб в ефірі каналу «Україна 24».

У штабі операції Об'єднаних сил повідомили, хто зможе пройти лінію розмежування без самоізоляції. Так, згідно з діючими нормами, від обов'язкової обсервації звільнені тільки абітурієнти та особи, які їх супроводжують.

«Що стосується інших громадян, вони повинні при проходженні контролю пред'явити активований додаток "Дій вдома" або пройти обсервацію по місцях, визначених місцевими органами влади», – заявив Лизогуб.

При цьому він додав, що в разі відмови від обсервації, буде повідомлятися дана інформація представникам Національної поліції і санітарно-карантинним підрозділам.

Нагадаємо, що на Донбасі всі контрольні пункти пропуску на тимчасово окуповані території закрили на каратин з 16 березня. Піти на такі жорсткі міри змусила загроза занесення та поширення коронавірусу з непідконтрольних територій – щоденно тільки КПВВ "Станиця Луганська" перетинають близько 15 тис.осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук