Україна відстає від графіка проведення реформ, – представник ЄС в Україні

Посол Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі

Офіційний Київ відстає від графіка проведення реформ, які передбачає імплементація угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Про це під час презентації аналізу імплементації угоди в період з 1 грудня 2016 по 1 листопада 2017 року заявив глава представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі, передає УНН.

«Сьогодні ми знаємо про той факт, що минуло три роки (з моменту підписання угоди про асоціацію України-ЄС - ред.) і в деяких секторах ми запізнюємося», – зазначив Мінгареллі.

За його словами, у ЄС вважають, що Україна докладає недостатньо зусиль в митній, транспортній і податковій сфері , а також в питанні створення робочих місць.

«До цього моменту Україна не змогла виконати всі зобов'язання відповідно до розкладу», – додав Мінгареллі.

Водночас представник ЄС наголосив, що в екологічній та енергетичній сфері, в питанні імплементації санітарних і фітосанітарних норм, а також в сфері захисту прав споживачів реформи просуваються «досить добре».

Як пише «РБК-Україна», Мінгареллі також заявив, що Верховна Рада України (ВР) блокує багато законопроектів, ухвалення яких передбачено Угодою про асоціацію з Європейським союзом (ЄС).

«Нам всім відомо, що велика кількість законопроектів не приймаються швидко і блокуються у Верховній Раді», – заявив Мінгареллі.

За його словами, уряд і парламент повинні ухвалити план дій по пріоритетам, які стосуються реалізації та впровадження Угоди про асоціацію. Відповідний документ щорічно має узгоджуватися Кабінетом міністрів і Верховною Радою.

Водночас в українському центрі європейської політики повідомили, що 1 грудня 2016 року до 1 листопада 2017 року Україна виконала тільки 10 з 86 зобов'язань, взятих згідно з угодою про асоціацію з Європейським союзом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук