Українська компанія оприлюднила перший постер та саундтрек культової відеогри S.T.A.L.K.E.R. 2

СуспільствоАндрій Стець, 31 березня 201913210
Українська компанія оприлюднила перший постер та саундтрек культової відеогри S.T.A.L.K.E.R. 2
фото S.T.A.L.K.E.R. 2
Постер майбутньої гри

Український розробник відеоігор GSC Game World опублікував перший постер та саундтрек майбутньої гри S.T.A.L.K.E.R. 2, яка стане продовженням відомої серії про зону відчуження Чорнобильської АЕС.

Як пише «Громадське», на сайті S.T.A.L.K.E.R. можна прослухати санудтрек, а також завантажити його та постер. Саундтрек містить уривки мелодій зі «S.T.A.L.K.E.R.: Тіні Чорнобиля» – першої гри трилогії.

Крім цього, фанати гри звернули увагу на великий розмір саундтреку (65 мегабайт) та почали шукати приховані послання в ньому. Один із варіантів розшифровки послання: «Не знаю, чи чує мене хто-небудь, але це неважливо. Я звик до самотності. Зона дала всьому сенс. Мені потрібно дочекатися».

У травні 2018 року GSC Game World анонсувала випуск S.T.A.L.K.E.R. 2, проте дату виходу гри компанія не називає.

S.T.A.L.K.E.R. — франшиза української GSC Game World, створена на основі повісті братів Стругацьких «Пікнік на узбіччі», фільму Андрія Тарковського «Сталкер» та реальної катастрофи на Чорнобильській АЕС. Окрім трилогії відеоігор — «Тіні Чорнобиля», «Чисте небо», «Поклик Прип’яті» — є набір літературних творів різних авторів про цей вигаданий світ. Назва S.T.A.L.K.E.R. є акронімом від слів Стерв'ятники (Scavengers), Правопорушники (Trespassers), Зірвиголови (Adventurers), Одинаки (Loners), Вбивці (Killers), Дослідники (Explorers), Розбійники (Robbers).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук