Томосу ще нема. Буде після об'єднання православних церков
Суспільство

Томосу ще нема. Буде після об'єднання православних церков

Результати Синоду Вселенського Патріархату

Андрій Стець, 11 жовтня 2018 3554 0

Синод Вселенського Патріархату продовжує процедуру надання томосу про автокефалію Українській православній церкві. Для отримання автокефалії українським православним церквам - УПЦ Київського патріархату, УПЦ Московського патріархату та Українській автокефальній церкві потрібно провести Об'єднуючий Собор, який утвердить рішення про створення єдиної Української Церкви.

«Підтвердити вже прийняте рішення про те, що Вселенський патріархат продовжує процедуру надання автокефалії Українській церкві», - йдеться в рішенні Синоду Константинопольського патріархату, яке було оприлюднене 11 жовтня.

Зазначимо, що низка українських та російських ЗМІ поспішили оголосити, що Вселенський Патріархат своїм рішенням від 11 жовтня таки надав томос Україні, що є дещо викривленим поданням інформації. Як засвідчив офіційний документ з підписами усіх учасників Синоду Вселенського Патріархату, на сьогоднішньому засіданні Синоду було ухвалено рішення надати українській помісній церкві томос про автокефалію після того, як архієреї трьох українських православних церков проведуть об'єднавчий собор і оберуть єдиного патріарха.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук