Українські кордони поступово перетворюються на східні кордони ЄС, - Порошенко

СуспільствоРоман Ганкевич, 21 вересня 20173171
Кордони України перетворяться на східні кордони Євросоюзу ще до її членства в ЄС

Завдяки реалізації ініціатив з приєднання до Митного та Енергетичного союзів ЄС, Спільного авіаційного простору та Єдиного цифрового ринку кордони України перетворяться на східні кордони Євросоюзу ще до того, як країна де-юре приєднається до ЄС. Про це Петро Порошенко заявив у своєму зверненні до учасників Українського фінансового форуму у четевр, 21 вересня, пише «Інтерфакс-Україна».

За його словами, Україна вже внесла на розгляд керівництва Євросоюзу нові ініціативи щодо стратегічного бачення довгострокового співробітництва. Це – приєднання до Митного союзу ЄС, Енергетичного союзу ЄС, Спільного авіаційного простору та Єдиного цифрового ринку. «Реалізація цих амбітних ініціатив фактично перетворить східні кордони України на східні кордони Євросоюзу ще до того, як ми де-юре приєднаємося до ЄС. Унаслідок такої стратегії ми максимально наблизимося до критеріїв членства в Євросоюзі», - сказав він.

Президент також додав, що розглядає чинну Угоду про асоціацію, як дорожню карту реформ, його «настільну книгу». Порошенко зазначив, що Україна наразі «секторально інтегрується з ЄС, майже як будь-яка інша країна Євросоюзу». «Думаю, що це важливі орієнтири для вашого довгострокового бізнес-планування. Отож, готуйте гроші і приходьте першими в країну, яка на наших очах стає частиною єдиного європейського ринку», - сказав глава держави, звертаючись до учасників форуму.

Нагадаємо, у четвер, 21 вересня, в Одесі почався щорічний Український фінансовий форум (Ukrainian Financial Forum 2017), який цього року зібрав рекордну кількість учасників. Понад триста представників фінансового ринку, міжнародні та українські експерти, інвестори, представники влади обговорять перспективи розвитку вітчизняної і світової економіки, хід реформ в Україні, створення умов для зростання інвестицій.

Український фінансовий форум традиційно організовує інвестиційна група ICU. Цього року його партнерами виступили Київська школа економіки (KSE), Bloomberg, USAID і АУФТ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук