Українців просять сьогодні обрати п'ятьох членів Ради громадського контролю при НАБУ

П’ятьох нових членів Ради громадського контролю (РГК) при Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) обиратимуть шляхом відкритого інтернет-голосування у четтвер, 4 серпня, повідомила прес-служба відомства.

«У четвер, 4 серпня, з 9 до 21 години, на офіційному сайті Національного антикорупційного бюро України відбудеться відкрите рейтингове інтернет-голосування за п’ятьох нових членів Ради громадського контролю при НАБУ. Участь у конкурсі візьмуть 24 кандидати, що представляють 21 громадську організацію. Результати голосування із зазначенням обраних членів РГК будуть розміщені на офіційному веб-сайті НАБУ 11 серпня», – йдеться в повідомленні.

П’ять членів РГК будуть обрані замість тих, чиї повноваження достроково припинені, і працюватимуть у Раді громадського контролю до завершення повноважень її чинного складу, а саме до червня 2017 року.

Ознайомитися з переліком кандидатів та інформацією про них можна на сайті НАБУ в розділі «Рада громадського контролю». Голосувати за кандидатів до РГК можуть громадяни, які проживають на території України, перейшовши на відповідну сторінку, яка запрацює з 9:00 4 серпня і також міститиме повну інформацію про кандидатів. Проголосувати можна буде лише один раз не більше ніж за 5 кандидатів.

Для безпеки голосування його учасникам необхідно буде пройти триступеневу верифікацію (код перевірки, підтвердження за електронною поштою та номером мобільного телефону). Крім того, щоб унеможливити «накрутку» голосів, користувачі зможуть дізнатися кількість голосів за кожного з кандидатів лише після завершення голосування. Водночас кожен громадянин зможе перевірити, чи зберігся його голос.

Рада громадського контролю при НАБУ відповідно до закону України «Про Національне антикорупційне бюро України» забезпечує прозорість та суспільний контроль за діяльністю бюро. Члени РГК обираються раз на рік і входять до складу конкурсних та дисциплінарної комісій НАБУ. Деталі організації та проведення голосування визначені указом президента України № 272/2015 «Питання Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук