«Укроборонпром» створив новий БТР з цифровим зв'язком і дронами

БТР створили державні підприємства спільно з приватними

Новий БТР має в своєму складі новітню автоматизовану систему управління боєм

«Київський бронетанковий завод», який входить до складу державного концерну «Укроборонпром», спільно з іншими підприємствами Концерну та приватними компаніями створили нову командно-штабну машину БТР-3КШ.

«серцем» БТР-3КШ є новітня автоматизована система управління боєм, яка об’єднує всю передану через захищений цифровий зв’язок інформацію щодо місцезнаходження підрозділів, цілей та засобів вогневого ураження. Ця інформація може надходити від командирів відділень, окремих бойових машин, розрахунків, передових навідників, безпілотників, контрбатарейних радарів, інших учасників бою та засобів спостереження, повідомила прес-служба «Укроборонпрому».

«У свою чергу, автоматизована система управління боєм виводить цілісну картину на тактичні комп’ютери та дозволяє оперативно передавати бойові задачі та контролювати їх виконання», – додали у ДК.

У концерні зазначили, що така система дозволяє значно підвищити ефективність виконання бойового завдання та повністю відповідає сучасній концепції ведення війни, коли перевага над ворогом досягається кращою координацією та взаємодією між всіма підрозділами на полі бою та постійним обміном інформацією.

Крім того, БТР-3КШ має у своєму складі власні безпілотні комплекси, що дозволяє самостійно отримувати уточнену інформацію. Наразі у складі БТР-3КШ застосовуються БПЛА «Рама» від ДП «ДКБ Авіації загального призначення», що також входить до складу концерну.

«З метою захисту БТР-3КШ оснащена бойовим модулем “ІВА-М” від приватного підприємства “Чезара”. Цей легкий бойовий модуль з дистанційним керуванням озброєний 12,7-мм кулеметом, оснащений денним та тепловізійним прицілом з далекоміром, системою постановки димової завіси», – розповіли в «Укроборонпромі».

Крім того, до командно-штабної машини, у відповідності до побажань замовника, можливо інтегрувати будь-який безпілотний комплекс та легкий бойовий модуль.

«Для покращення ергономіки у конструкцію БТР-3 були внесені суттєві зміни для забезпечення комфортних умов роботи 9 членів екіпажу. Зокрема значно збільшився простір робочої зони, розширені бокові двері, замінені сидіння на більш комфортні та встановлена потужна система кондиціонування повітря», – сказано у повідомленні.

Максимальна швидкість машини становить до 100 км/год, вона також має можливість форсування водних перешкод вплав.

Наразі «Київський бронетанковий завод» готує БТР-3КШ до заводських випробувань, після чого готовий розпочати державні випробування за участю українських військових з метою початку серійного виробництва цих машин для українського війська.

Як повідомляв ZAXID.NET, раніше в Україні розробили перші зразки електромагнітної зброї, яка зможе вражати різні типи військових радіоелектронних засобів, у тому числі систем енергоживлення та систем передачі даних.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук