«Укрзалізниця» призупиняє попередній продаж квитків до Криму

Оксана Панчишин, 11 квітня 20147320
«Укрзалізниця» призупиняє попередній продаж квитків до Криму
фото ТСН
«Укрзалізниця» з 27 травня тимчасово призупиняє продаж квитків до Криму

Із 27 травня «Укрзалізниця» тимчасово призупиняє попередній продаж квитків до Криму. Причиною називають те, що самопроголошене ДП «Кримська залізниця» самовільно корегує розклад руху поїздів.

«У зв’язку з корегуванням розкладу руху поїздів самопроголошеним ДП «Кримська залізниця» у графіку на 2014-2015 роки самостійно, без погодження з Укрзалізницею, було прийнято рішення тимчасово призупинити з 27 травня попередній продаж квитків на поїзди до півострова», – йдеться в повідомленні «Укрзалізниці».

Не продаватимуть квитків і на внутрішньодержавні, і на міжнародні поїзди, що курсують територією України.

В «Укрзалізниці» наголосили, що потреба в перегляді графіку руху справді є, зокрема через те, що значно знизився пасажиропотік та введено додаткові «зупинки для проведення контрольних операцій».

Про відповідне рішення телеграмою сповістили залізничні адміністрації, зокрема ВАТ «РЖД» та Білоруську залізницю.

На адресу «Укрзалізниці» з проханням призупинити продаж квитків та відкоригувати графік руху пасажирських поїздів звернувся й керівник самопроголошеного ДП «Кримська залізниця» Андрій Каракулькін, зазначено в повідомленні.

На наступному тижні за ініціативи «Укрзалізниці» запланована тристороння зустріч представників «Укрзалізниці», ВАТ «РЖД» та Білоруської залізниці щодо врегулювання питання курсування поїздів та узгодження графіка на 2014–2015 роки.

«Попередній продаж квитків буде відновлено після узгодження графіка руху поїздів між усіма залізничними адміністраціями», – наголосили в ДП.

Нагадаємо, голова ВАТ «Російська залізниця» Володимир Якунін заявив, що залізничні перевезення між Україною і Кримом можуть бути призупинені.

Додамо, що з 1 квітня 2014 року керівництво Кримської дирекції залізничних перевезень скасувало частину приміських потягів, що з'єднують Крим з материковою частиною України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Останні новини
Залиште відгук