Уряд оголосив конкурс на посаду керівника Нацагентства з запобігання корупції

Уряд України розпочав конкурс на посаду керівника Національного агентства з питань запобігання корупції, повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк за підсумками зустрічі з головою Центрального Антикорупційного бюро Республіки Польща Павелом Войтуніком у четвер, 23 квітня.

«Національне агентство з питань запобігання корупції – це превентивний орган, який веде реєстр декларацій доходів і витрат всіх державних чиновників в Україні, який має право здійснювати оцінку стилю життя державного службовця і відповідність стилю його життя декларації, яку подав цей державний службовець», – сказав Яценюк, якого цитує прес-служба уряду.

Національне агентство з питань запобігання корупції разом із Національним антикорупційним бюро має стати ключовим в боротьбі з корупцією і в доступі громадськості до інформації про стиль життя і статки чиновників, прокурорів, суддів – «всіх тих, хто живе на гроші платників податків», наголосив прем’єр.

Національне агентство з питань запобігання корупції уряд створив 18 березня цього року, а вперше про намір створити таке агентство стало відомо у другій половині серпня 2014 року.

27 жовтня в Україні набула чинності Антикорупційна стратегія, яку парламент затвердив 14 жовтня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук