Уряд створив Комісію з питання повернення Україні майна колишнього СРСР

Кабінет Міністрів створив Комісію щодо захисту інтересів України в питанні повернення майна колишнього Союзу Радянських Соціалістичних Республік (СРСР), яке належить Україні.

Про це у середу, 13 серпня, повідомив міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак на брифінгу, підбиваючи підсумки засідання Уряду.

«Це епохальне рішення для України, оскільки вперше за всі роки незалежності нашої держави Уряд системно підійшов до питання правонаступництва щодо зовнішніх боргів, державного боргу, активів СРСР. Ми ухвалили рішення щодо створення Комісії щодо захисту інтересів України у цьому питанні», – заявив міністр, якого цитує прес-служба уряду.

За його словами, Комісія вивчатиме правонаступництво України щодо боргів та майна СРСР та пропонуватиме механізми вирішення цього питання на користь України. Для цього буде проведено повну інвентаризацію всього, що «по праву належить Україні», та буде здійснено визначені процедури.

«Досі це дуже довго і болісно відбувалося, але ми підемо в цьому питанні до кінця, повернемо всі активи, які належать Україні і досі не повернуті, навіть якщо доведеться в цьому звертатися до міжнародних судів. Переконаний, що саме наш уряд поставить остаточну крапку між постсовком і Україною. Це розлучення відбулося давно, і ні ми, ні наші діти не мають спокутувати ярмо тієї імперії. Україна назавжди вийде зі всіх тоталітарних імперій не тільки де-факто, але й де-юре», – запевнив чиновник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук