Уряд затвердив перелік цінностей, які потребують евакуації в разі війни

Уряд затвердив перелік цінностей, які потребують евакуації в разі війни
фото DT.ua
У постанові уряду визначена також специфіка планування евакуації населення

Кабінет Міністрів затвердив перелік матеріальних і культурних цінностей, які перебувають у державній власності й потребують евакуації у випадку збройних конфліктів. Про це йдеться у постанові уряду №905 від 30 листопада, передає «Урядовий портал».

Зокрема, у перелік включено культурні цінності, що перебувають у Музейному фонді України, внесені до Державного реєстру національного культурного надбання, і документи Державного бібліотечного фонду; рухомі матеріальні цінності об'єктів держвласності, що мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави; матеріальні цінності державного матеріального резерву; рухомі матеріальні цінності підприємств державного концерну «Укроборонпром».

Також у перелік увійшли рухомі матеріальні цінності Національного банку; рухомі матеріальні цінності, що мають наукову цінність; документи Національного архівного фонду, інші архівні документи, що зберігаються в архівних установах, і облікова документація до них; документи страхового фонду документації, страховий фонд документів Національного архівного фонду й облікова документація до нього, технологічне обладнання центральних державних архівних установ і баз зберігання страхового фонду документації.

Окрім того, Кабмін вніс зміни в порядок проведення евакуації у випадку загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного й природного характеру. Зокрема, визначена специфіка планування евакуації населення, а також матеріальних і культурних цінностей.

Також прийнятими змінами уточнено питання планування заходів щодо евакуації людей з інвалідністю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук