В інтернатах на утримання однієї дитини передбачено 27 гривень на день, – Кулеба

В Україні в дитячих інтернатних закладах на лікування однієї дитини передбачено фінансування у розмірі 1 гривні на день, заявив уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба на конференції в Херсоні.

«В інтернатних закладах тільки 27 гривень на день йде на фінансування самої дитини. Це 23 гривні – харчування, 1 гривня – лікування і 3 гривні – одяг», – розповів Кулеба, якого процитувало агентство Укрінформ.

Раніше він повідомив, що протягом останніх трьох років в Україні державне фінансування інтернатних закладів для дітей щороку зростало на 1 млрд грн і в 2016-му досягло 7 млрд грн. Крім того, ці заклади в 2016 році офіційно отримали також 250 млн гривень благодійної допомоги, яка надавалася переважно на лікування дітей та придбання для них одягу.

Зазначимо, за словами Кулеби, в інтернатах перебувають 106 тисяч дітей, тобто, 1,5% від усього дитячого населення України. Кожні три дні 250 дітей потрапляють до інтернатних закладів переважно через бідність і неспроможність їхніх батьків чи родичів надати необхідні послуги для дитини. Щонайменше 600 тис. дітей проживають у соціально проблемних родинах, і вони, по суті, «стоять у черзі» на потрапляння до інтернатних закладів, сказав уповноважений президента з прав дитини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук