В Ізраїлі невідомий чоловік закидав польських туристів камінням

СвітРоман Ганкевич, 3 лютого 20181
В Ізраїлі невідомий чоловік закидав польських туристів камінням
фото ShutterStock
Туристи в Єрусалимі

На одному з пляжів Ізраїля невідомий чоловік облаяв і закидав групу польських туристів камінням, при цьому він кричав щось на кшталт «добрий поляк, - це мертвий поляк». Про це інформує у суботу, 3 лютого, польське видання Wprost.

Як зазначається, інцидент трапився ще 28 січня на одному з пляжів міста Ейлат. До групи польських туристів, що відпочивали на пляжі, підійшов ймовірно місцевий житель. Спочатку всі подумали, що він хоче запропонувати екскурсійний тур до Єрусалиму. Але потім, коли чоловік дізнався, що група туристів - це поляки, він розлютився.

Розлючений незнайомець почав кричати на поляків і лаятися, при цьому він повторяв: «Добрий поляк, це мертвий поляк». Чоловік жбурляв у польську групу камінням. «На пляжі було пусто, але кільканадцять осіб все-таки були свідками події. Ніхто з них не втрутився і не звернув на це уваги», - процитував слова однієї з потерпілих туристок телеканал Polsat News.

Також повідомляють, що під час інциденту невідомий чоловік заохочував інших людей на пляжі ображати і нападати на поляків, однак ніхто не звертав на нього уваги. До готелю польській групі вдалося потрапити лише після того, як чоловік пішов. Поляки не наважилися викликати поліцію, а представники туристичних агенцій переконують, що польських туристів в Ізраїлі приймають привітно.

На думку польських ЗМІ, інцидент є наслідком загострення стосунків між Польщею та Ізраїлем, що відбулося після схвалення Сенатом поправок до закону про Інститут національної пам'яті.

Як інформував ZAXID.NET, 1 лютого верхня і нижня палати парламенту Польщі прийняли закон про Інститут національної пам'яті, який значно розширює повноваження установи в справі розслідування «злочинів, скоєних проти польського народу і його доброго імені». Даний закон передбачає штрафи і терміни до трьох років позбавлення волі за публічні висловлювання про причетність поляків до Голокосту в роки Другої світової війни, або ж за заперечення так званих «злочинів українських націоналістів» проти поляків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук