В Росії біженцям з Донбасу запропонують розвивати Далекий Схід

СвітВолодимир Пиріг, 16 лютого 20164961

Міністерство Російської Федерації з розвитку Далекого Сходу підтримало пропозицію депутатів від КПРФ про розробку федеральної цільової програми з добровільного переселення біженців з Донбасу в Сибір і на Далекий Схід.

«Беручи до уваги дані моніторингу ситуації щодо прийому, розміщення і працевлаштування громадян України, які прибули на територію Далекосхідного федерального округу, що здійснює міністерство, а також враховуючи кількість робочих місць, які будуть створені у територіях соціально-економічного розвитку та інвестиційних проектах (до 2020 року понад 50 тисяч робочих місць) підтримуємо вашу ініціативу», – йдеться у відповіді відомства на запит комуністів, повідомляють РИА Новости.

Позиція міністерства була спрямована у Федеральну міграційну службу (ФМС) Росії. Російські депутати повідомили у своєму запиті, що на Далекому Сході тенденція зменшення населення не подолана, незважаючи на реалізацію кількох федеральних цільових програм. Автори запиту вважають, що змінити ситуацію можна, якщо 1,6 млн громадян України (саме таку цифру названо у запиті) замість адміністративного видворення, у зв’язку із закінченням терміну тимчасового перебування, буде запропоновано добровільне переселення на Далекий Схід або в Сибір.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук