В Росії «Свідків Єгови» запідозрили в екстремізмі і призупинили їхню діяльність

5 квітня Верховний суд Росії може остаточно заборонити їхню діяльність

СвітВолодимир Пиріг, 23 березня 20176870

Діяльність організації «Свідки Єгови» в Росії призупинена через екстремістську діяльність, повідомило агентство РИА Новости з посиланням на інформацію Міністерства юстиції РФ.

Релігійна організація «Управлінський центр Свідків Єгови в Росії» тепер значиться в списку громадських і релігійних об’єднань, робота яких призупинена «у зв’язку зі здійсненням екстремістської діяльності».

Остаточне рішення про те, чи забороняти роботу організації в Росії, Верховний суд ухвалить 5 квітня.

«Управлінський центр свідків Єгови в Росії» – головна організація, що управляє філіями «Свідків Єгови» на російській території. У релігійної організації регулярно виникають проблеми з законом – від судових постанов про заборону діяльності і ліквідації відділень до штрафів за зберігання екстремістських матеріалів.

Як стверджується на сайті «Свідків Єгови в Росії», відповідних документів про подачу позову Мін’юстом релігійна організація не отримувала.

«Якщо позов буде задоволений, це спричинить за собою катастрофічні наслідки для свободи віросповідання в Росії, воно безпосередньо торкнеться близько 400 зареєстрованих місцевих релігійних організацій “Свідків Єгови в Росії”, а також торкнеться всіх 2277 релігійних груп по всій країні, які об’єднують 175 тисяч послідовників цієї релігії», – йдеться в заяві.

У старіших новинах агентства згадується, що серед книг, які визнані в Росії екстремістськими і які поширює організація, є книга «Чому насправді навчає Біблія», видана у Німеччині в 2009 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук