В Україні бракує кадрів для здійснення реформ, – Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив про існування дефіциту кадрів, які здатні взяти на себе відповідальність за виконання реформ.

Як повідомила в понеділок прес-служба президента України, Порошенко під час зустрічі з делегацією Аспен Інституту на чолі з віце-президентом інституту Еліотом Герсоном зазначив, що завдання імплементації реформ потребують нових лідерів, «і зараз відчувається певний дефіцит кадрів, які здатні взяти на себе відповідальність за реалізацію курсу реформ».

«Головне, що нам потрібно, – лідери відповідальні, патріотичні, порядні і професійні», — зазначив Порошенко.

Він зазначив, що за трохи більше ніж 1,5 року його діяльності і понад рік діяльності уряду, незважаючи на низку недоліків, з точки зору реформ зроблено дуже багато. За словами президента, в уряді працюють представники, які дуже гідно представляють Аспен Інститут.

«Вони є тими представниками, якими я пишаюся, що делегував і пропонував до складу уряду. Ні хвилини я не був розчарований в їхній діяльності», – сказав президент.

За інформацією прес-служби, у зустрічі взяли участь українські випускники програм Аспен Інституту, серед яких – віце-прем’єр України Геннадій Зубко та міністр фінансів України Наталія Яресько.

Аспен Інститут – це організація, яка поширює в Україні ціннісно-орієнтований тип лідерства, який має на меті покращення життя окремих громад та країни загалом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук