В Україні створили безпілотник для ретельного вивчення глибокого тилу противника

Новий український безпілотник ANSER

Державне підприємство «СпецТехноЕкспорт», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», презентував на міжнародній виставці «Зброя та безпека 2016» свій новий безпілотник «ANSER».

Як повідомила прес-служба концерну, основні відмінні риси даного безпілотного авіаційного комплексу – це можливість перебувати у повітрі від 6 до 12 годин, здатність нести на собі корисне навантаження до 5 кг та використовувати повністю зашифровані цифрові канали передачі даних. При цьому вага самого літального апарата – 23 кг.

Старт літального апарата проводиться з катапульти, а посадка – парашутна, тому для використання цього комплексу не потрібні стаціонарні злітно-посадочні смуги чи майданчика.

За даними концерну, «ANSER» доцільно та ефективно використовувати для моніторингу великих територій, берегових ліній, позицій та переміщення противника у глибокому тилу. Детально дослідити територію дозволяє використання оптики з 32х зумом.

На теперішній час проводяться відомчі випробування цього комплексу в різних його модифікаціях, в тому числі і з бойовим корисним навантаженням. Розробником безпілотного комплексу є приватне підприємство «Спайтек».

Раніше на цій самій виставці «Укроборонпром» показав безпілотний БТР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук