В Україні відновили призов до армії, – указ

Volodymyr Balyta, 1 травня 20146
Призовники

В.о. президента України Олександр Турчинов підписав указ про відновлення призову на строкову військову службу до Збройних Сил України. Указ «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави» опублікований на офіційному сайті президента.

В указі зазначається, що у 2014 році має бути проведено призов «на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу».

Згідно з текстом указу, такі заходи проводяться «ураховуючи дальше загострення суспільно-політичної ситуації на сході та півдні України, факти неприхованої агресії, активізації дій незаконно створених збройних формувань проросійського спрямування, захоплення та блокування будівель органів державної влади, органів військового управління, військових частин, транспортних комунікацій у Донецькій і Луганській областях, що становить загрозу посягання на територіальну цілісність, втручання у внутрішні справи України з боку Російської Федерації, та з метою підтримання Збройних Сил України, інших військових формувань у боєздатному стані, нарощування їх здатності давати адекватну відповідь реальним і потенційним загрозам України».

«Цей указ оприлюднений у «Офіційному віснику Президента України» 1 травня 2014 року № 16 і набрав чинності», – йдеться в документі.


Указ про відновлення призову на строкову військову службу до Збройних Сил України

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук