В уряді незадоволені ультиматумами чорнобильців та афганців

23 вересня 201114330

Робоча група Міністерства соціальної політики не закінчувала переговорів з представниками чорнобильців та воїнів-афганців стосовно законопроекту №9127 щодо ліквідації ряду пільг, проте останні не налаштовані на діалог, а ставлять перед робочою групою ультиматуми. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив перший заступник міністра соціальної політики Василь Надрага.

«При всій моїй повазі тих, хто прийшов до нас, і вони мають право на особисту думку, так і як ми маємо право на свою думку, проблема полягає в чому: коли діалог починається, що зробимо так, як ми вважаємо за доцільне, а після того буде діалог – ну це неможливо. Ми коли починали розмову позавчора, ми сказали – той законопроект, який обговорювався в парламенті, він зупиняється, давайте говорити, яким чином ми можемо вирішити ті питання, які існують, в тому числі враховуючи думку тих, хто прийшов на цей пікет. Але нам сказали - ні, звиняйте, ми не бажаємо цього робити поки ви в цілому цей законопроект не знімете. Формальна річ, проект сьогодні лежить заморожений в парламенті і є домовленість і обіцянка, що поки спільна робоча група його не опрацює, ніякого руху не буде. Але люди не бажають говорити по конкретних речах, вони чіпляються за формальності і, відповідним чином, наполягають на тому, що іншого вони не хочуть чути. Переговори ми не закінчували, урядова сторона не тільки не закінчила, ми пропонуємо це робити і далі», – заявив Надрага.

Також перший заступник міністра соціальної політики зазначив, що щоб не говорили про проект Держбюджету на 2012 рік він передбачає збільшення соціальних виплат окремим категоріям громадян, в тому числі ветеранам війни, чорнобильцям, і всім тим, хто отримує підтримку від державного бюджету.

 «Якщо говорити фахово і говорити цифрами. Цифри говорять одне – що в наступному році, незважаючи на будь-які розмови, що в нас криза, вистачає коштів, чи ні, а політичні опоненти взагалі усугубляти ситуацію, будь-що, буде збільшення соціальних виплат окремим категоріям громадян, в тому числі ветеранам війни, чорнобильцям, і всім тим, хто отримує підтримку від державного бюджету. Буде збільшення розмірів виплат. Може, не в тих обсягах, як хотілося б, але це буде», – додав Надрага.

Нагадаємо, у день, коли Верховна Рада розглядала законопроект №9127 щодо ліквідації ряду пільг, чорнобильці та афганці зібралися на пікет Верховної Ради, під час якого прорвалися у парламент. Розгляд законопроекту було припинено.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук