В уряді оголосили конкурс на створення веб-порталу європейської інтеграції

В уряді оголосили конкурс на створення веб-порталу європейської інтеграції
фото Shutterstock
Портал має стати основним джерелом інформації про процес імплементації та переваги Угоди про асоціацію

Кабінет міністрів має намір створити веб-портал з питань європейської інтеграції і до 30 червня очікує пропозиції від учасників конкурсу на розробку. Про це повідомляє «Урядовий портал».

Як зазначається, створення сайту проходить в рамках підготовки та реалізації інформаційних кампаній з метою підвищення рівня обізнаності українців щодо переваг та викликів, пов’язаних з реформуванням країни в рамках впровадження Угоди про асоціацію з ЄС.

Очікується, що тематичний медіа-ресурс про європейську інтеграцію матиме репозиторій документів (перекладів законодавства, аналітичних документів, тощо) із зручною системою пошуку та навігацією; інформаційні вікна/онлайн-помічники; систему моніторингу виконання Угоди про асоціацію.

Також на сайті передбачається наявність навчального модулю – інтегровані та систематизовані блоки лекцій із персональним кабінетом. Проект буде реалізовуватися на кошти ЄС.

Результати відбору тендерної комісії планують оголосити 10 липня. А сам етап впровадження триватиме принаймні до жовтня 2017 року. Після завершення і запуску портал має стати основним джерелом інформації для громадян про процес імплементації та переваги Угоди про асоціацію між ЄС та Україною.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук