Великобританія відновить патрулювання Арктики підводними човнами

СвітАндрій Стець, 10 квітня 20160
Великобританія відновить патрулювання Арктики підводними човнами
Патрулювання відновлять вперше з 2007 року

Сім ударних підводних човнів королівського військово-морський флоту Великобританії вперше з 2007 року відновлять патрулювання Арктики. Про це пише британське видання The Sunday Times.

За інформацією видання, британські моряки уже почали підготовку до плавання в Арктиці в умовах потужного крижаного покриву.  Проте точна дата початку патрулювання не повідомляється.

За словами контр-адмірал Джон Уіла, двоє офіцерів британського військово-морського флоту вже пройшли спільну з моряками США тренування на американському підводному човні. За його словами, це було зроблено, щоб ознайомитися з прийомами безпечного плавання під льодами, оскільки в цих умовах істотно ускладнюється робота GPS і гідроакустичних навігаційних приладів.

Контр-адмірал уточнив, що ця тренування стала «ключовим кроком до повернення наших ударних підводних човнів на підлідне бойовий простір».

Першим перепідготовку пройде екіпаж атомного підводного човна класу Trafalgar, а потім до підлідним походів приступить вся британська флотилія атомних ударних підводних човнів.

Видання нагадує, що в 1980-ті роки - роки «холодної війни» - підводні човни США і Великобританії вели стеження за субмаринами СРСР в Арктичному регіоні.

Після закінчення «холодної війни» британські підводні човни продовжили патрулювання цього району. Однак цій практиці було покладено край після того, як в 2007 року на підводному човні Tireless (S88) стався вибух, в результаті чого загинули двоє британських моряків. В той момент човен знаходився поблизу Північного полюсу, і йому довелося зробити екстрене підняття через крижаний покрив.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук