Верховна Рада ухвалила ще три закони, необхідні для отримання безвізового режиму

СуспільствоАндрій Стець, 4 лютого 20163950

Верховна рада у четвер, 4 лютого,  ухвалила три закони з «безвізового» пакету, прийняття яких є умовою отримання Україною позитивного рішення про запровадження безвізового режиму у 2016 році. Про це пише «Українська правда».

Зокрема, було ухвалено закон №3155 «Про внесення змін до Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту» щодо вдосконалення процедури документування осіб».

Також, народні депутати ухвалили закон про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу щодо надання можливості отримання свідоцтва про народження або смерть на тимчасово окупованій території в органах, розташованих на підконтрольній Україні території. 

Народні депутати також проголосували (231 голос) за закон №3154  «Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо розгляду судами позовів про примусове видворення або щодо затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення іноземців та осіб без громадянства або забезпечення передачі іноземців та осіб без громадянства відповідно до міжнародних договорів про реадмісію».

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Кабінет міністрів розробив та ухвалив зміни до пакету «безвізових законів», прийняття яких є умовою отримання Україною позитивного рішення про запровадження безвізового режиму у 2016 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук