Від часу створення львівська поліція оштрафувала лише 15 пішоходів

Працівники патрульної поліції Львова, починаючи із 24 серпня цього року, офіційно зафіксували лише 15 порушень правил дорожнього руху пішоходами від початку своєї діяльності в місті.

Як зазначив 12 листопада начальник патрульної поліції Львова Юрій Зозуля, пішоходи порушують щодня. Однак невелика кількість офіційно зафіксованих випадків є через те, що не всі порушники мають при собі документи, тому їх потрібно щоразу доставляти у райвідділ, а це забирало б у патрульних надто багато часу та відволікало б їх від важливішої роботи.

«Найефективнішим методом є штраф. Нам потрібно це питання законодавчо доопрацьовувати, бо витрачається час на складання протоколу, де не є настільки великий штраф, щоб людина до цього серйозно поставилась. Коли у нас буде система електронних протоколів, то, можливо, це буде більш ефективно», – наголосив Юрій Зозуля.

Як повідомляв ZAXID.NET наприкінці вересня Зозуля заявив, що львівські патрульні поліцейські почнуть активно штрафувати пішоходів, які порушують правила дорожнього руху. Зокрема тих, які переходять дорогу у невстановлених місцях.

Упродовж першого тижня роботи після цієї заяви поліцейські оштрафували шістьох пішоходів на 51 грн. 

Додамо, що автоматична фіксація порушень ПДР за допомогою камер, яка відповідно до закону «Про національну поліцію» стала можлива в Україні після 7 листопада, не поширюватиметься на пішоходів-порушників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук