«Віддавай мій «горшок» – забирай свої «какашки», – Порошенко до Яценюка

БлогиАндрій Скоп , 14 березня 2016 468
Андрій Скоп
громадський активіст, учасник Революції Гідності

Інші блоги автора

Саме так виглядають переговори між Порошенком, Яценюком і Гройсманом.

Але насправді нам це не цікаво, бо їхня бездіяльність або швидше діяльність на шкоду України виглядає як диверсія проти нас з вами. Виникає велике питання: чи ці диверсанти і псевдоборці з корупцією реально думають, що зможуть, використавши своїх союзників, політичних чи економічних, втриматися при владі?

Черговий раз наголошую, що ті псевдокерівники держави бояться перевиборів як дівчина, яка і хоче, і боїться першого сексу. Разом з тим, вони ніяк не можуть поділити між собою хто саме з них має більше право розкрадати гроші, які заробили українці. Але насправді нас з вами зовсім не цікавлять інформаційні війни між угрупуваннями Яценюка і Порошенка, а цікавить тільки одне – чому фінансово-економічна ситуація в країні тільки погіршується? І чому керівництво держави не зробило жодного реального політичного кроку для визволення політв’язнів з Московії?

Це виглядає більше на страх, що репресовані політичні в’язні прийдуть і попросять цю так звану владу піти на пенсію. Влада так боїться Савченко, що була змушена показати і засвітити багато своїх тролів (на жаль, серед них виявилися і мої колишні друзі) і агентів у соціальних мережах, які виступили проти Надії Савченко. І це вже добре.

Але зламати дух і віру людей їм знову зась. Люди мають Віру і, головне, Надію. Страх влади безмежний. Це вже ясно. Потрачені сотні тисяч на інформаційні війни між гілками влади Яценюка і Порошенка дали зворотній ефект.

Молодці, так тримати. Савченко – Герой України!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук