Відповідно до закону Тимошенко мали звільнити 1 серпня, – Власенко

Наталя Качур, 28 серпня 201314082
Відповідно до закону Тимошенко мали звільнити 1 серпня, – Власенко
фото lenta-ua.net
Сергій Власенко

З погляду закону Юлію Тимошенко повинні були звільнити 1 серпня. Тому що рішення Європейського суду набуло статусу остаточного. Але оскільки це справа тотально політична, то все залежить від рішення Віктора Януковича. Про таке в ефірі «5 каналу» повідомив захисник екс-прем’єра Сергій Власенко.

Він додав, що Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ надав Юлії Тимошенко тиждень на усунення недоліків в заяві щодо перегляду Верховним судом вироку по «газовій справі» у зв’язку із рішенням Європейського суду з прав людини.

«Європейський суд визнав, що суд по Тимошенко проводив упереджений суддя, який порушував закон, а відтак рішення має бути скасоване. Саме тому Юлія Тимошенко звернулася з відповідною заявою до Верховного Суду, однак за результатами судової реформи рішення про передачу справи у Верховний Суд приймає Вищий спеціалізований суд. Відповідно до Кримінального процесуального кодексу, вони мали зробити це впродовж 15 днів. Ми подавали заяву першого серпня. Але сьогодні (27 серпня, – ред.) ми отримали дуже цікавий лист, який підписаний навіть не суддею, а начальником управління: «На ваше звернення повідомляємо, що постановою судді-доповідача заявниці надано строк до 5 вересня для усунення недоліків заяви, поданої в порядку глави 32.1, інших рішень суддею доповідачем не приймалось», – заявив Власенко.

Нагадаємо, Аваков прогнозує, що до кінця вересня Тимошенко буде на волі.

Додамо, партія "Батьківщина" раніше заявляла, що питання про звільнення Юлії Тимошенко або її лікування в Німеччині має бути вирішено не пізніше 20 вересня, інакше підписання угоди про асоціацію з ЄС буде зірвано.

Як відомо, 11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні газових угод з Росією у 2009 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Думич Микола 1 вересня 2013, 13:55

  До 2013-го ідея української України втратила актуальність: корінний етнос, у більшості своїй тверезий і робітний, - емігрував.
  Залишилися асимільовані - ментально русскіє - окуповані і, власне,- окупанти, нащадки гулагівських вертухаїв. Тільки вони і працюють покірно за їду і секонд-хенд…
  Лише після суверенного дефолту, тотальної кризи неплатежів і фатального зубожіння всіх тут компактно проживаючих, актуалізується ідея формування політичної нації України. Нації платників податків, без поділу на національності, а тільки на тих, хто краде і тих, хто чесно заробляє.
  Єдиноможлива у ХХI столітті національна ідея.
  Успішність держави, а відтак, - і всіх національностей, всіх етносів, всіх громадян, що там проживають і громадянство українське - мають.
  Чесною працею об'єднаних патріотів власних гаманців і місцевих та державного бюджетів.
  Україна без пана і холопа.
  Україна без москалів чи без гомосексуалістів - то відвертий маразм деградованих чекістів. Вишиванкових і червонопрапорних.
  Тільки тоді вони й вимруть остаточно.
  Тупі і нелякані лохи...
  Sovjeticus dolbojobus і welfare state "держава загального добробуту" (із системою соціального забезпечення) - поняття категорично несумісні, діаметрально-протилежні і контрастно-анагоністичні: лоха доїти можна довго.
  Але - не вічно.
  Сьогодні озвірілі від убогості лохи шукають лохів серед озвірілих від убогості лохів, щоб когось розвести і поїсти: нічим іншим прогодуватися тут можливо не є і не буде.
  Всього на всіх не вистачить, лохи.
  Ви розвели самі себе...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Думич Микола 1 вересня 2013, 13:52

  Український "народ", а не влада, поставили під сумнів бездоганну політичну репутацію Тимошенко. Вона ніколи й не потребувала ні реабілітації, ні помилування, оскільки ні складу злочинів, ні події злочинів так і не було сформульовано і обгрунтовано ні суспільством, ні всанароднообраною владою.
  Так от реабілітацію цього "народу", - перепрошую,- не передбачено: вирок остаточний і оскарженню вже не підлягаючий: вкраденого не повернути.
  Звинувачувати – нікого.
  Вибору – ніякого.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук