Влада Євросоюзу зробила офіційну заяву щодо виходу Великобританії з його складу

СвітВолодимир Пиріг, 24 червня 201611910

Угода між Британією та ЄС про нові умови членства країни припиняє своє існування, і жодного її перегляду не буде, йдеться в заяві президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера, голови Європейської Ради Дональда Туска, президента Європарламенту Мартіна Шульца і прем’єра головуючих у Раді ЄС Нідерландів Марка Рютте.

«Як було погоджено, “Нове рішення для Об’єднаного Королівства у Європейському Союзі”, якого було досягнуто під час саміту ЄС, що відбувся 18-19 лютого 2016 року, не набуде чинності та припиняє своє існування. Не буде жодних перемовин про перегляд документу», – наголосили політики, заяву яких цитує «Європейська правда».

«Що стосується Об’єднаного Королівства, ми сподіваємося, що воно у майбутньому буде тісним партнером Європейського Союзу. Ми очікуємо, що країна сформулює свої пропозиції з цього питання. Будь-яка угода, що її буде укладено з Об’єднаним Королівством як з країною з-поза меж ЄС, повинна буде відображати інтереси обох сторін та бути збалансованою у питаннях прав і обов’язків», – наголошується в документі.

Як відомо, в ніч на 20 лютого Саміт Європейського союзу ухвалив рішення про домовленість, яка мала запобігти виходу Британії зі складу ЄС. Водночас, на референдумі 23 червня за вихід Британії з ЄС проголосували 51,9% виборців, тоді як за те, щоб залишитися у складі ЄС, проголосували 48,1%.

Прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон заявив, що піде у відставку в жовтні цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук